Poznejte svět díky levnějšímu cestování
Naučte se cestovat a zažijte pořádné dobrodružství
Nahraďte fyzického průvodce digitálním na Naplánuj svůj trip
Previous slide
Next slide

Umění cestovat.

Splňte si s námi své cestovatelské sny.

Umění cestovat - prémiový obsah

Chcete se naučit cestovat levně, případně využít tipů od zkušených cestovatelů, ale nechcete sledovat nebo platit několik cestovatelských stránek, abyste měli vše, co k cestování potřebujete?

Připojte se na Umění cestovat k jedinému cestovatelskému kontentu, který potřebujete!
Všechny cestovatelské tipy a triky na jednom místě. Naučíme vás nejen cestovat v našich videokurzech, ale díky pravidelným akčním tripům ušetříte spoustu peněz a budete moci využít kompletní nabídku se spoustou doporučení. Tato naše služba je nejlevnější a je k dispozici pouze za měsíční předplatné.

Rozklikněte níže

Naučíme vás cestovat

V našich videokurzech se naučíte, jak cestovat levně, jak si na cestách vydělat, jak si najít práci v zahraničí a spoustu dalšího obsahu, který vám pomůže vyhnout se běžným chybám a otevře brány k jednoduššímu a levnějšímu cestování.

Akční tripy

Pravidelně vyhledáváme kompletní akční tripy do všech koutů světa. Součástí každé akce naleznete vypsané termíny + odkazy na letenky. Přikládáme tipy na několik výhodných ubytování v destinaci a nezapomínáme ani na naše osobní doporučení, tipy a triky, které zajisté využijete. 

Tipy z cest

Chcete vědět, jak nejvýhodněji procestovat Maledivy, New York, Island nebo Norsko a na co si dát pozor? Každý měsíc se budeme věnovat jedné destinaci a tu dopodrobna rozebereme v několika příspěvcích tak, abyste ji mohli s našimi radami lehce procestovat. Doporučíme vám nespočet tipů, rozebereme vhodný itinerář, řekneme, jak se na místo dostat…

Pomoc s plánováním

Na požádání vám velmi rádi vyhledáme trip zahrnující výhodné letenky a ubytování do vaší vysněné destinace a zašleme odkazy. Trip tak budete mít za pořizovací cenu, bez provizí. 
Využít můžete i nejmodernější AI asistenty, kteří vám naplánují itinerář na míru nebo pomůže s jakýmkoliv cestovatelským problémem.

Rozklikněte níže

Kombinace výhod cestovky a cestování na vlastní pěst

Jste zvyklí využívat služeb cestovní kanceláře nebo raději cestujete na vlastní pěst? Náš projekt kombinuje obojí. Naplánujeme vám trip za vás za co nejvýhodnější ceny a vy odcestujete na vlastní pěst, nicméně vám budeme stále po ruce i v případě komplikací. 

O nic se nestaráte

Služba spočívá v tom, že veškeré náležitosti spojené s tripem do zahraničí převezmeme za vás. Na záčatku vám trip naplánujeme, případně si můžete vybrat z našich nabídek. Po obdržení platby za trip za vás rezervujeme veškeré náležitosti. Rezervace vám zašleme spolu s digitálním průvodcem a cestovatelskou příručkou na váš email a na vás už je pouze se sbalit a užít si trip.

Digitální průvodce

Společnost na tripu vám bude dělat náš digitální průvodce. V několikastránkovém dokumentu naleznete všechny informace, které do destinace budete potřebovat – rozebraná cesta z letiště, doprava po destinaci, naše osobní doporučení, informace o sim kartách a spoustu dalšího. Součástí průvodce je i mapička označených top míst a případný itinerář.

Online podpora

O průběh vašeho tripu se už nemusíte strachovat, jelikož tady budeme po celou dobu pro vás. K tripu nabízíme vždy online podporu. Pokud se na cestách vyskytne jakýkoliv problém nebo si nebudete vědět s čímkoliv rady, můžete nás kontaktovat a my situaci co nejdříve vyřídíme. 

Naplánuj svůj trip

Chcete cestovat levněji než s cestovkou, ale zároveň nechcete strávit desítky hodin nad plánováním tripu? 

Odešlete zdarma nezávaznou poptávku na Naplánuj svůj trip!
Projekt, který spojuje výhody cestování na vlastní pěst a zájezdy s cestovní kanceláří. Vyrazte do zahraničí na trip, který bude krytý námi. O kompletní realizaci se vám postaráme, zařídíme, aby trip probíhal bez komplikací a na cestě vám bude dělat společnost náš digitální průvodce, který bez obav nahradí toho fyzického.
Budete tak cestovat levněji, ale s komfortem jako od cestovky.

Instagram a podcast

Cestovatelský kontent, který je a bude vždy zdarma. Inspirujte se naší cestou a vyrazte do zahraničí také. V instagramových výběrech naleznete naše procestované destinace se spoustou tipů.
Podcast si můžete poslechnout i na vašich oblíbených platformách, stačí vyhledat podle názvu Umění cestovat.

Zjistěte, co je pro vás nejvhodnější

a získejte zdarma e-book s tipy, jak levně cestovat 📖

Jakým stylem nejčastěji cestuji?*

Recenze od klientů

Do New Yorku jsme se dlouho chtěli podívat, a výhodné letenky a ubytko, co jsme na instagramu u Marti a Matěje viděli, vše rozhodli. Vše bylo skvěle zařízené, skvělá komunikace, nemám vůbec co vytknout!! Mockrát děkujeme, určitě všem doporučuji, my jsme s vámi rozhodně neletěli naposled.❤️🌷
Sabina
Naplánuj svůj trip
Právě jsme se vrátili z Albáníe. Byla to úžasná dovolená plná krásných zážitků, sluníčka, nádherně čistého azurově modrého moře a skvělého jídla. O Albánii jsme snili dlouho, ale nabídky cestovních kanceláří pro nás byly drahé. Naše kamarádka nám řekla o stránkách Naplánuj svůj Trip. Po odeslání nezávazné objednávky jsme s Marťou a Matějem ladili naše představy a zároveň dali i na jejich doporučení. Perfektně vše naplánovali, poskytli nám cestovatelskou příručku, průvodce destinací, zařídili letenky, ubytování a stravování. Zároveň nám byli v případě potřeby k dispozici 24/7. Vše co zajistili klaplo na jedničku. My s rodinou jimX moc děkujeme a všem co chtějí cestovat je doporučujeme.
Marcela s rodinou
Naplánuj svůj trip
Ahoj!😊 Zakoupila jsem si váš účet tady na hero a díky tomu jsme teď s přítelem na Mallorce. Využili jsme vašeho tipu na levné letenky z Vídně do Palmy. Tak jsem vám chtěla poděkovat a pozdravit vás. Furt koukám, jaké nové akční letenky přidáte a kam bychom se zase mohli s přítelem podívat🫢❤️. Přeju vám oběma krásné dny a těším se na další příspěvky!✨ Domča
Domča
Umění cestovat

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.