Jak vypadá akční trip

Zajistěte si nejlevnější cestování

Zajímá vás, jak za cestování neutrácet spoustu peněz a jak efektivně ušetřit? Jedním z hlavních bodů je využívání akčních letů a ubytování, které vám ročně mohou ušetřit i desítky tisíc korun a vy můžete jezdit do zahraničí častěji. K nejlevnější ceně vám zároveň pomůže vaše flexibilita a schopnost přizpůsobit se termínům a časům letů.

Akční letenky můžete shánět z různých zdrojů, prakticky nikde vám ale k nim nikdo neposkytne další informace. Na našem bonusovém obsahu najdete denní přísun několika akčních tripů, které jsou kompletní a stačí vám pouze kliknout na odkazy a celý trip zakoupit a letět. 

Co vše je součástí takové akce, které sdílíme na naše HeroHero?

Úvod o destinaci + letenky

S akčními tripy se snažíme pokrýt celý svět a destinace co nejvíce střídat. Naleznete zde nespočet letů po Evropě do oblíbených i méně známých destinací, věnujeme se ale také exotice a místům po celém světě, které stojí za poznávání. U každé akce tedy nejprve začínáme úvodem a pár větami o destinaci, kterou třeba ne každý zná.

Následně se rozepisujeme o letenkách. V příspěvku vypíšeme velkou většinu termínů, ve které je akce k dispozici, jak ty víkendové, tak i klidně na celý týden, aby si mohl vybrat každý. K letenkám přikládáme vždy odkaz na leteckou společnost, kde lze letenky zakoupit. V žádném případě nedoporučujeme žádné zprostředkovatele a třetí strany, kde může dojít k velkým problémům s letenkou.

Tipy na ubytování

U každého akčního tripu najdete mimo jiné i vypsané tipy na ubytování, abyste trip měli kompletní. Ubytování vybíráme několik, zpravidla začínáme tím nejlevnějším pro low-cost cestovatelé, další už mohou být luxusnější a klidně i se stravou. U ubytování klademe důraz na dobré hodnocení, lokalitu a celkový poměr ceny a kvality služeb. 

Osobní doporučení

Akce by se neobešla bez několika doporučení od zkušených cestovatelů. Poradíme vám, jak je to s vízy, pokud se jedná o destinaci mimo Evropu a napíšeme několik tipů, které se vždy liší podle destinace. U některé naleznete vypsané tipy na místa, která navštívit a kde zakoupit vstupenky, u jiné zase rozepisujeme způsoby, jak lze v destinaci ušetřit, kde si zapůjčit auto a jaké pojištění je nejvýhodnější. 

Shrnutí tripu

Na konci každého příspěvku naleznete celé shrnutí tripu, kde se dozvíte, jaká je reálná cena za všechny výdaje spojené s cestou mimo útratu na místě. Vytvoříte si tak reálnou představu, jestli je takový trip pro vás a zdali je výhodné ho zakoupit. 

Poté už je na vás si jen trip užít a odvézt si nezapomenutelné zážitky! 

Příklady akcí

I takové ceny si můžete zajistit na našem bonusovém obsahu. 

Chcete získávat podobné akce každý den? Zároveň být obklopeni kvalitním cestovatelským obsahem, abyste mohli cestovat levněji? Přidejte se do naší cestovatelské komunity a začněte cestovat bez zbytečných chyb jako několik stovek lidí před vámi.
Těšíme se na vás!

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.