Přidej se k nám

Miluješ cestování a zároveň se věnuješ nějakému zajímavému oboru a odvětví, o kterém si myslíš, že má co předat budoucím cestovatelům a něco nového je naučit? Pak jsi tu správně!

Budeš součástí jednoho z největších cestovatelských projektů v ČR/SK
Zviditelníš se ve světě cestování
Ve vlastní sekci budeš moct předávat své know-how
Získáš příjem díky činnosti, která tě baví
Previous slide
Next slide

Více tvůrců, více kontentu

Naše první myšlenky ohledně tohoto projektu nás vedli právě ke spojení se s vícero tvůrci a mít tak možnost nabídnout za jedno jediné předplatné klidně 3 různá a zajímavá odvětví, aby si každý odběratel a cestovatel přišel na své. A protože věříme, že takových tvůrců existuje spoustu, necháváme otevřené dveře a možnosti pro každého, abychom mohli vybrat ty nejzajímavější a nejlepší pro naše odběratele. Aktuálně jsme schopni pojmout maximálně 2-3 tvůrce.

Co požadujeme

Tvůj kontent by měl být zajímavý a odlišný od toho našeho, abychom se neopakovali. S cestováním by měl však úzce souviset (věnuješ se moderování a už dlouho jsi chtěl například založit svůj cestovatelský podcast a zvát si zajímavé hosty, nebo už svůj podcast máš, ale nemá příliš posluchačů? Máš předělanou dodávku na obytné auto a obsah se zajímavými tipy a návrhy vestavby bys rád zviditelnil a předal dál? Věnuješ se zdravému lifestylu na cestách nebo tvoříš profesionální video kontent a můžeš učit ostatní, jak na focení a natáčení?)

Jaká je naše představa?

  • Máš možnost aktivně se podílet na kontentu Umění cestovat. Tvůj zajímavý obsah na předplatném Umění cestovat bude mít svoji vlastní sekci, do které máš možnost vložit své know-how a dovednosti.
  • Nemusíš být známý influencer a ani mít velká čísla na sociálních sítích. Rozhodně si ale za svým kontentem musíš stát a ideálně se mu už nějakou dobu věnovat.
  • Na Umění cestovat budeš pod svým jménem, můžeš se tak zviditelnit a získat nové fanoušky pro své sociální sítě a další projekty.
  • Za tvůj kontent ti bude náležet zajímavá finanční odměna, na které se domluvíme.

Pokud s naší představou souhlasíš, rozhodně nás neváhej kontaktovat!

Na email clenove@umenicestovat.com vypiš maximum, co jen můžeš. Informace o tobě, tvém oboru souvisejícím s cestováním, čemu se věnuješ a ideálně vlož i nějaké odkazy na tvé portfolio – ať už to jsou sociální sítě, kterým se aktivně věnuješ, videa na Youtube, zkrátka cokoliv.

Budeme se moc těšit na případnou spolupráci!

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies.